• Uroczystość poświęcenia i przekazania sztandaru szkoły

• W dniu 17.10.2023 r.odbyła się szczególna uroczystość: poświęcenie i przekazanie sztandaru szkoły, połączone ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych.

Zaszczyt przekazania sztandaru na ręce Agnieszki Krysińskiej, dyrektor szkoły przypadł w udziale: Panu Krzysztofowi Rymuzie - Staroście Pruszkowskiemu, Panu Rafałowi Sieradzkiemu – Przewodniczącemu Rady Powiatu Pruszkowskiego i Krzysztofowi Pruszyńskiemu - Prezesowi Zarządu „Fundacji Pruszyńscy".

Pani Dyrektor oddała sztandar pod opiekę uczniów, kierując do nich poniższe słowa:

„Przekazuję ten sztandar w Wasze ręce. Niech prowadzi Was ku lepszej przyszłości. Nigdy nie rezygnujcie z poznawania samych siebie, doskonalcie się przez odkrywanie prawdy i piękna otaczającej Was rzeczywistości. "

Gdy sztandar znajdował się już na swoim, honorowym miejscu, uczniowie i nauczyciele zaprezentowali rewelacyjny program artystyczny.

* Część zdjęć dzięki uprzejmości Powiatu Pruszkowskiego.